Please choose server, on which you want to play. You can also or .

Technical details:

_________________________      

          

Jeśli poszukujesz dobrego miejsca do gry, to lepiej nie mogłeś trafić!   Witamy na Kyrmirze.                                                      
Jaki to tryb serwera? W głównej mierze jest to serwer MMORPG z możliwościami gry DM, oraz dzięki wprowadzonym komendom, można nawet odgrywać proste akcje fabularne
Jak widzisz przyjacielu serwer jest uniwersalny i każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Warto dodać, iż jest to najpopularniejszy serwer GMP od ostatnich 2 lat!


FaQ:
Na jakiej mapie toczy się rozgrywka? - Rozgrywka toczy się na innowacyjnej mapie łączącej wszystkie krainy w jedną mapę, więc odpowiedz to: Na każdej mapie Gothica!
Kiedy powstał Serwer? - Początki jego sięgają roku 2013. Przy aktualnym stałym składzie, serwer stoi od 8 marca 2015
Jaka jest frekwencja na Serwerze? - Zależna od pory dnia, najwyższą frekwencję notujemy po godzinie 18. Srednio wynosi od 20-40 osób
Czemu ten Serwer, a nie inny? - Kyrmir jest jedynym serwerem na platformie GMP, który oferuje dowolność wyboru dla gracza na każdym kroku.
Jest to co prawda serwer od graczy dla graczy, lecz efekty w porównaniu do konkurencji są piorunujące. Eliminujemy także zachowania, które działają destrukcyjnie na środowisko gry. 


Posiadamy wersję, na której jest mniej lagów od popularnej wersji R-11  

Posiadamy autorski system optymalizacji, dzięki któremu wyeliminowaliśmy lagi platformy!

Posiadamy własny Launcher z Autodowloaderem, jak to przystało na porządny Serwer (Jako jedyni w GMP) 


Posiadamy unikatowe funkcje skryptowe, których nikt innych na GMP nie ma. Przykłady?
- Mapa informująca o pozycjach mobów, oraz graczy. tem Skrzynek, z których można wylosować item.
- System Klanów, u nas możesz bezpłatnie założyć swój klan, zarządzać członkami, oraz korzystać z chatu klanowego
- System Grup, dzięki którym będziecie mogli wspolnie wyruszyć po przygody!

 

- Skarbiec, z którego wypłacane są nagrody za Eventy!
- System specjalnych głosów, oraz teleportów dla graczy VIP
- Serwer nie jest P2W, czyli VIP nie posiada korzyści przykładowo darmowego golda. Nic z tych rzeczy, nie na Kyrmirze :D
- System automatycznego regenerowania życia
- System życia (w %) przeciwnika
- System roślin, które można podnosic; konsumować, lub sprzedawać.

- System Staminy

- System Ulepszania ekwipunku

- Wiele rzeczy spoza uniwersum Gothica
Oraz wiele wiele więcej Nie zdradzajmy wszystkiego :D

Czy ten serwer posiada jakieś dodatkowe pliki/addony? Owszem posiada. Dzięki współpracy między grupami LHiver, oraz Odyseji mamy możliwość udostępnienia wam wielu ciekawych komponentów na licencji użytkowej.
O automatyczną aktualizację dba nasz Launcher, więc mozesz być spokojny. 
Dlaczego? Nasza paczka jest podzielona na małe pliki (Jak w popularnych grach sieciowych) W razie potrzeby wymieniamy tylko potrzebne pliki, bez potrzeby pobierania całego addona.

A jak z wątkiem fabulanym? - Na forum jest krótkie wprowadzenie fabularne. W przeciwieństwie do konkurencji, to gracz określa, w którym kierunku chce się rozwijać, wstęp fabularny pełni rolę wsparcia dla graczy.

Czy Serwer Posiada TeamSpeak3? - Owszem posiada, jest w stanie pomieścic dowolną ilość osób w razie potrzeby. Więcej informacji poniżej 

 Jakie są ścieżki rozwoju? - Aktualnie 4, Wojownik jednoręczny, Wojownik dwuręczny, Łucznik, oraz Kusznik.

Dlaczego nie RolePlay? - Według naszej myśli więcej frajdy daje oparcie trybu o MMORPG

Co potrzebuje aby zagrać? 

1. Musisz zarejestrować się na stronie https://kyrmir.tk/forum - w grze logujesz się danymi z forum (Nick powinien być jednoczłonowy, spacje zastępuj znakiem _ [Konta w MySQL])
2. Musisz mieć zainstalowany Gothic 2 Noc Kruka
3. Mozesz przystąpić do instalacji kompontentów > 
https://kyrmir.tk/forum/viewtopic.php?f=5&t=1388

UWAGA: ABY ZAGRAĆ MUSISZ ZAINSTALOWAĆ KOMPONENTY ZAWARTE W PUNKCIE 3 - INACZEJ NIE BĘDZIESZ MIAŁ MOŻLIWOŚCI GRY - WEJSCIE DO GRY ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE PRZEZ NASZ LAUNCHER - NIE MA MOZLIWOSCI WEJSCIA POPRZEZ STRONE

Tak więc nie czekaj, postaw na Kyrmir już dziś!

Link do fanpage na Facebooku
Link do YouTube
Forum Serwera

Link do Wikia Gothic

Link do Wiki Serwera

Portal: https://kyrmir.tk

Screeny z gry:  


Technical details:

Zapraszamy na nasze forum! --> enethium-roleplay.c0.pl!


Technical details:

Pobierz addon!


Odwiedź nasz serwer i wniknij w rozbudowany świat serii Gothic, ubarwiony o polityczne spory, rozległe uniwersum i multum fabularnych wątków, wołających o rozwinięcie. Na Ferganie, historia świata nie jest jedynie otoczką gry RP, a jej żelazną podstawą i integralną częścią, którą wraz z naszymi graczami chcemy wspólnie rozwijać i tworzyć. Oferujemy Ci rozgrywkę na mapie Górniczej Doliny, znanej z modyfikacji L'Hiver, która została przez nas upiększona i rozbudowana, aby jak najlepiej dopasować ją do potrzeb graczy. Wraz ze sporych rozmiarów addonem, w którym znajdziesz wysokiej jakości tekstury mapy, unikatowe bronie, dziesiątki najróżniejszych pancerzy, a nawet tarcze. Wszystko to, aby zbudować jak najlepszy klimat powojennej rzeczywistości Khorinis, które zmuszone zostało do ponownego otwarcia starych kopalń rudy, ulokowanych na dzikich ostępach południa wyspy.

Dla prawdziwych fanów gry role-play, przygotowaliśmy również dziesiątki bohaterów fabularnych, rozlokowanych po całej mapie i dodających jej życia. Puste przestrzenie często psuły klimat rozgrywki, dlatego postanowiliśmy je zapełnić najróżniejszymi postaciami, aby gracz jak najlepiej mógł wczuć się w odgrywany świat. Nie oferujemy potworów do walki, czy podrzędnych systemów zdobywania doświadczenia, które odbierały całkowicie przyjemność z budowy wykreowanej przez siebie postaci. W zamian za to proponujemy Ci czystą grę RP, wraz ze zgraną społecznością, która przebywa na naszym serwerze już od ponad dwóch lat. Odrzucamy również stare systemy dowódców frakcji i bezsensownych rang. U nas frakcjami zajmuje się cała drużyna wykwalifikowanych graczy, których zwiemy Obserwatorami. Są to typowi mistrzowie gry, których wspólnym zadaniem jest zarządzanie gildiami, organizowanie gry, zlecanie zadań i nadzór nad poprawnością prowadzonego RP, aby utrzymać wysoki poziom rozgrywki. Jeśli nie jesteś co do tego przekonany, to wystarczy, że wejdziesz na nasze forum, gdzie znajdziesz wiele ciekawych kart postaci, a także mnóstwo opisów fabularnych, które powinny pokazać Ci, że my zabawę role-play bierzemy całkiem na poważnie.

Na naszym serwerze, poza rozwojem swojej postaci, będziesz miał również szansę na założenie swej własnej organizacji, wraz z unikatowym ekwipunkiem dla jej członków i specjalnie zbudowaną bazą przez naszego mappera. Nie oczekujemy za to żadnych opłat, jak na niektórych projektach, wystarczy nam porządny wkład w fabułę i ciekawy pomysł, który spodoba się graczom Fergany. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany grą w grupie, a preferujesz samotne wyprawy, to do zdobycia są również najróżniejsze klasy prywatne, które również można otrzymać bez jakichkolwiek opłat, wystarczy dobry zmysł pisarski i chęć pomocy w rozwoju naszego uniwersum. Lecz jeśli nie lubisz zbytnio pisać, bądź masz po prostu ochotę wspomóc nasz serwer, to zakup takich klas również wchodzi w grę. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!


Kolonia

  0 players

Technical details:

 

Hej! Witamy Cię na serwerze pod tytułem Kolonia Skazańców Role play. Na wstępie chcielibyśmy Ci podziękować, że zainteresowałeś się odwiedzeniem naszego projektu Role Play na platformie gothic multiplayer. Ja wraz z Joe, możemy poszczycić się wieloletnim stażem i umiejętnościami na tyle wysokimi, aby zapewnić Tobie rozgrywkę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zainteresowania się tą jakże piękną kolonią na dłużej. Wciąż jesteśmy w trakcie tworzenia naszego projektu, połowę roboty ze skryptem już jest, została druga połowa. Aby stworzyć odpowiednie warunki do cieszenia się jakością rozgrywki, potrzebujemy trochę czasu i waszej chęci. Otworzyliśmy forum dyskusyjne, abyś mógł podzielić się swoją opinią. Ze swojej strony obiecujemy informować Cię bieżąco na jakim etapie pracy jesteśmy i ukazywać funkcjonalności jakie zaprojektowaliśmy.

 

1. Świat Rozgrywki

 

Pragnę na początku poinformować, że cała akcja dzieje się w kolonii, tak jak sama nazwa wskazuje. Tak, ta dobra kolonia z pierwszej części gothic'a. Niezapomniane emocje związane z tym miejscem wzbudzają uczucie nostalgii. Otoczenie jest piękne poprzez wspomnienia, ma w sobie ten urok. Miejsce w tej części gry jest bardzo dobre pod względem rozłożenia terenu i różnorodności tego terenu. Oddajemy w ten sposób Wam całą kolonię. Ogranicza Was wyobraźnia do tego, co w kolonii może powstać. Gęste lasy? - Zostań dzikusem rozbójnikiem. Obóz na Bagnie? Nie ma problemu żebyś został wodzem przyszłego klanu. Jest tyle miejsca, że każdy się zmieści i wybierze swoje otoczenie do grania.

 

1.1 Stary Obóz

 

Jest to miejsce niezwykłe, ponieważ różni się od wszystkich innych. Co prawda istnieją już inne obozy, lecz nie posiadają tej funkcji co ten obóz, nazywany głównym. Jest zarówno schronem jak i miejscem dla każdego. Bardziej jest to obóz przeznaczony do handlu, ponieważ to tutaj są sprowadzane wszystkie materiały z poza kolonii. Znajdują się tutaj również różni nauczyciele i osoby, które potrafią pomóc za drobną opłatą podszkolić Cię w praktycznie wszystkim.

 

1.2 Reszta Kolonii

 

Teren bardzo niebezpieczny. Potwory są groźniejsze niż powinny. Nie znajdziesz tu pomocnej dłoni, no może jeżeli masz wielkie szczęście i pewna grupa osób przygarną Ciebie do siebie. Szanse są bardzo małe, lecz jednak. Nie należy się zapuszczać samemu, aby pozbierać jagody z lasu, zawsze wynajmuje się jakąś ochronę. Jeżeli jednak nie jesteś zwykłym mieszkańcem, handlarzem i kupcem - osobą, która nie potrafi się obronić, możesz spróbować szczęścia w poszukiwaniu skarbów. Podobno jest to miejsce z największą ilością skarbów, tak tylko mówią...

 

2. Skrypt

 

Od dawna brakowało takiego dobrego skryptu, aby w spokoju pograć sobie na serwerze. W tej chwili, gamemode jest ukończony w połowie. Zostało jeszcze sporo pracy nad nim, ale też sporo pracy zostało wykonane. Pozwala on na rozgrywanie swojej własnej postaci pod wybranym kierunkiem. Na początku upewnię Was, że podstawowe komendy roleplay są, bo bez nich by się nie dało stworzyć serwera o tej właśnie tematyce. Gdyby ktoś pogubił się w grze, zapomniał jakiejś komendy, pod klawiszem "H" otrzyma pomoc. Znajdziemy tutaj także opis postaci. Więcej następnych funkcji w skrypcie opiszę niżej.

 

2.1 Non-player Character

 

NPC, czyli boty stojące w środku starego obozu posłużą nam jako handel. U nich wymienimy, odsprzedamy i kupimy nowe elementy pancerza, czy nową niezawodną broń. Jest to element główny, dzięki któremu możemy ulepszyć swoją postać.

 

2.2 Prace

 

Aby można było kupić cokolwiek, potrzebna jest rzecz jasna jakaś waluta. Pieniądze za które będziemy mogli kupić nasze upragnione przedmioty. Trzeba na to jedynie zapracować, a sposobów jest kilka. Prace stworzone w skrypcie obejmują na ten moment drwalstwo, zielarstwo, rybactwo i górnictwo. Wiele sposobów na dorobienie się kosztowności. Wcale nie nużące prace, jeżeli jednak naprawdę jedna nas znudzi, mamy jeszcze trzy kolejne. 3. Organizacje

 

Jest to coś innego, niż to co zazwyczaj w Gothic Multiplayer spotykaliście. Jak wiadomo, zawsze było tak, że organizacje z góry były narzucone. Dowódcy wybierani poprzez aplikację stosując się wówczas do odpowiedniego wzoru. Odpowiednia liczba głosów decydowała o dalszym losie. Tutaj jednak stosujemy trochę inną zasadę. Nic z góry nie jest narzucone. Wszystko to Wy wymyślacie, to co chcecie grać. Gdzie i jak, to zależy od Was. Dzielimy projekty na dwa typy: Neutralne i Przestępcze.

 

Neutralne to zwykłe projekty IC będące wówczas rozrywką,  czy nawet przykrywką dla przestępczego świata w kolonii. Nielimitowane pomysły na spokojne frakcje, działające legalnie wśród Starego Obozu, albo indywidualnie poza obozem, lub w innym obozie.

 

Przestępcze działają zazwyczaj po swojemu, nie licząc się z odpowiedzią ze strony trzymającej porządek w kolonii. Próbują przejąć jak najwięcej terenów i usunąć wrogie grupy, zwiększając swoje wpływy i dorabiając się coraz większego majątku.

 

Ekipa Kolonia Skazańców

 

Joe Administrator/Twórca Qosa Administator/Opiekun


Technical details:

_________________________      

          

Jeśli poszukujesz dobrego miejsca do gry, to lepiej nie mogłeś trafić!   Witamy na Kyrmirze.                                                      
Jaki to tryb serwera? W głównej mierze jest to serwer MMORPG z możliwościami gry DM, oraz dzięki wprowadzonym komendom, można nawet odgrywać proste akcje fabularne
Jak widzisz przyjacielu serwer jest uniwersalny i każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Warto dodać, iż jest to najpopularniejszy serwer GMP od ostatnich 2 lat!


FaQ:
Na jakiej mapie toczy się rozgrywka? - Rozgrywka toczy się na innowacyjnej mapie łączącej wszystkie krainy w jedną mapę, więc odpowiedz to: Na każdej mapie Gothica!
Kiedy powstał Serwer? - Początki jego sięgają roku 2013. Przy aktualnym stałym składzie, serwer stoi od 8 marca 2015
Jaka jest frekwencja na Serwerze? - Zależna od pory dnia, najwyższą frekwencję notujemy po godzinie 18. Srednio wynosi od 20-40 osób
Czemu ten Serwer, a nie inny? - Kyrmir jest jedynym serwerem na platformie GMP, który oferuje dowolność wyboru dla gracza na każdym kroku.
Jest to co prawda serwer od graczy dla graczy, lecz efekty w porównaniu do konkurencji są piorunujące. Eliminujemy także zachowania, które działają destrukcyjnie na środowisko gry. 


Posiadamy wersję, na której jest mniej lagów od popularnej wersji R-11  

Posiadamy autorski system optymalizacji, dzięki któremu wyeliminowaliśmy lagi platformy!

Posiadamy własny Launcher z Autodowloaderem, jak to przystało na porządny Serwer (Jako jedyni w GMP) 


Posiadamy unikatowe funkcje skryptowe, których nikt innych na GMP nie ma. Przykłady?
- Mapa informująca o pozycjach mobów, oraz graczy. tem Skrzynek, z których można wylosować item.
- System Klanów, u nas możesz bezpłatnie założyć swój klan, zarządzać członkami, oraz korzystać z chatu klanowego
- System Grup, dzięki którym będziecie mogli wspolnie wyruszyć po przygody!

 

- Skarbiec, z którego wypłacane są nagrody za Eventy!
- System specjalnych głosów, oraz teleportów dla graczy VIP
- Serwer nie jest P2W, czyli VIP nie posiada korzyści przykładowo darmowego golda. Nic z tych rzeczy, nie na Kyrmirze :D
- System automatycznego regenerowania życia
- System życia (w %) przeciwnika
- System roślin, które można podnosic; konsumować, lub sprzedawać.

- System Staminy

- System Ulepszania ekwipunku

- Wiele rzeczy spoza uniwersum Gothica
Oraz wiele wiele więcej Nie zdradzajmy wszystkiego :D

Czy ten serwer posiada jakieś dodatkowe pliki/addony? Owszem posiada. Dzięki współpracy między grupami LHiver, oraz Odyseji mamy możliwość udostępnienia wam wielu ciekawych komponentów na licencji użytkowej.
O automatyczną aktualizację dba nasz Launcher, więc mozesz być spokojny. 
Dlaczego? Nasza paczka jest podzielona na małe pliki (Jak w popularnych grach sieciowych) W razie potrzeby wymieniamy tylko potrzebne pliki, bez potrzeby pobierania całego addona.

A jak z wątkiem fabulanym? - Na forum jest krótkie wprowadzenie fabularne. W przeciwieństwie do konkurencji, to gracz określa, w którym kierunku chce się rozwijać, wstęp fabularny pełni rolę wsparcia dla graczy.

Czy Serwer Posiada TeamSpeak3? - Owszem posiada, jest w stanie pomieścic dowolną ilość osób w razie potrzeby. Więcej informacji poniżej 

 Jakie są ścieżki rozwoju? - Aktualnie 4, Wojownik jednoręczny, Wojownik dwuręczny, Łucznik, oraz Kusznik.

Dlaczego nie RolePlay? - Według naszej myśli więcej frajdy daje oparcie trybu o MMORPG

Co potrzebuje aby zagrać? 

1. Musisz zarejestrować się na stronie https://kyrmir.tk/forum - w grze logujesz się danymi z forum (Nick powinien być jednoczłonowy, spacje zastępuj znakiem _ [Konta w MySQL])
2. Musisz mieć zainstalowany Gothic 2 Noc Kruka
3. Mozesz przystąpić do instalacji kompontentów > 
https://kyrmir.tk/forum/viewtopic.php?f=5&t=1388

UWAGA: ABY ZAGRAĆ MUSISZ ZAINSTALOWAĆ KOMPONENTY ZAWARTE W PUNKCIE 3 - INACZEJ NIE BĘDZIESZ MIAŁ MOŻLIWOŚCI GRY - WEJSCIE DO GRY ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE PRZEZ NASZ LAUNCHER - NIE MA MOZLIWOSCI WEJSCIA POPRZEZ STRONE

Tak więc nie czekaj, postaw na Kyrmir już dziś!

Link do fanpage na Facebooku
Link do YouTube
Forum Serwera

Link do Wikia Gothic

Link do Wiki Serwera

Portal: https://kyrmir.tk

Screeny z gry:  


Kolonia

  0 players

Technical details:

 

Hej! Witamy Cię na serwerze pod tytułem Kolonia Skazańców Role play. Na wstępie chcielibyśmy Ci podziękować, że zainteresowałeś się odwiedzeniem naszego projektu Role Play na platformie gothic multiplayer. Ja wraz z Joe, możemy poszczycić się wieloletnim stażem i umiejętnościami na tyle wysokimi, aby zapewnić Tobie rozgrywkę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zainteresowania się tą jakże piękną kolonią na dłużej. Wciąż jesteśmy w trakcie tworzenia naszego projektu, połowę roboty ze skryptem już jest, została druga połowa. Aby stworzyć odpowiednie warunki do cieszenia się jakością rozgrywki, potrzebujemy trochę czasu i waszej chęci. Otworzyliśmy forum dyskusyjne, abyś mógł podzielić się swoją opinią. Ze swojej strony obiecujemy informować Cię bieżąco na jakim etapie pracy jesteśmy i ukazywać funkcjonalności jakie zaprojektowaliśmy.

 

1. Świat Rozgrywki

 

Pragnę na początku poinformować, że cała akcja dzieje się w kolonii, tak jak sama nazwa wskazuje. Tak, ta dobra kolonia z pierwszej części gothic'a. Niezapomniane emocje związane z tym miejscem wzbudzają uczucie nostalgii. Otoczenie jest piękne poprzez wspomnienia, ma w sobie ten urok. Miejsce w tej części gry jest bardzo dobre pod względem rozłożenia terenu i różnorodności tego terenu. Oddajemy w ten sposób Wam całą kolonię. Ogranicza Was wyobraźnia do tego, co w kolonii może powstać. Gęste lasy? - Zostań dzikusem rozbójnikiem. Obóz na Bagnie? Nie ma problemu żebyś został wodzem przyszłego klanu. Jest tyle miejsca, że każdy się zmieści i wybierze swoje otoczenie do grania.

 

1.1 Stary Obóz

 

Jest to miejsce niezwykłe, ponieważ różni się od wszystkich innych. Co prawda istnieją już inne obozy, lecz nie posiadają tej funkcji co ten obóz, nazywany głównym. Jest zarówno schronem jak i miejscem dla każdego. Bardziej jest to obóz przeznaczony do handlu, ponieważ to tutaj są sprowadzane wszystkie materiały z poza kolonii. Znajdują się tutaj również różni nauczyciele i osoby, które potrafią pomóc za drobną opłatą podszkolić Cię w praktycznie wszystkim.

 

1.2 Reszta Kolonii

 

Teren bardzo niebezpieczny. Potwory są groźniejsze niż powinny. Nie znajdziesz tu pomocnej dłoni, no może jeżeli masz wielkie szczęście i pewna grupa osób przygarną Ciebie do siebie. Szanse są bardzo małe, lecz jednak. Nie należy się zapuszczać samemu, aby pozbierać jagody z lasu, zawsze wynajmuje się jakąś ochronę. Jeżeli jednak nie jesteś zwykłym mieszkańcem, handlarzem i kupcem - osobą, która nie potrafi się obronić, możesz spróbować szczęścia w poszukiwaniu skarbów. Podobno jest to miejsce z największą ilością skarbów, tak tylko mówią...

 

2. Skrypt

 

Od dawna brakowało takiego dobrego skryptu, aby w spokoju pograć sobie na serwerze. W tej chwili, gamemode jest ukończony w połowie. Zostało jeszcze sporo pracy nad nim, ale też sporo pracy zostało wykonane. Pozwala on na rozgrywanie swojej własnej postaci pod wybranym kierunkiem. Na początku upewnię Was, że podstawowe komendy roleplay są, bo bez nich by się nie dało stworzyć serwera o tej właśnie tematyce. Gdyby ktoś pogubił się w grze, zapomniał jakiejś komendy, pod klawiszem "H" otrzyma pomoc. Znajdziemy tutaj także opis postaci. Więcej następnych funkcji w skrypcie opiszę niżej.

 

2.1 Non-player Character

 

NPC, czyli boty stojące w środku starego obozu posłużą nam jako handel. U nich wymienimy, odsprzedamy i kupimy nowe elementy pancerza, czy nową niezawodną broń. Jest to element główny, dzięki któremu możemy ulepszyć swoją postać.

 

2.2 Prace

 

Aby można było kupić cokolwiek, potrzebna jest rzecz jasna jakaś waluta. Pieniądze za które będziemy mogli kupić nasze upragnione przedmioty. Trzeba na to jedynie zapracować, a sposobów jest kilka. Prace stworzone w skrypcie obejmują na ten moment drwalstwo, zielarstwo, rybactwo i górnictwo. Wiele sposobów na dorobienie się kosztowności. Wcale nie nużące prace, jeżeli jednak naprawdę jedna nas znudzi, mamy jeszcze trzy kolejne. 3. Organizacje

 

Jest to coś innego, niż to co zazwyczaj w Gothic Multiplayer spotykaliście. Jak wiadomo, zawsze było tak, że organizacje z góry były narzucone. Dowódcy wybierani poprzez aplikację stosując się wówczas do odpowiedniego wzoru. Odpowiednia liczba głosów decydowała o dalszym losie. Tutaj jednak stosujemy trochę inną zasadę. Nic z góry nie jest narzucone. Wszystko to Wy wymyślacie, to co chcecie grać. Gdzie i jak, to zależy od Was. Dzielimy projekty na dwa typy: Neutralne i Przestępcze.

 

Neutralne to zwykłe projekty IC będące wówczas rozrywką,  czy nawet przykrywką dla przestępczego świata w kolonii. Nielimitowane pomysły na spokojne frakcje, działające legalnie wśród Starego Obozu, albo indywidualnie poza obozem, lub w innym obozie.

 

Przestępcze działają zazwyczaj po swojemu, nie licząc się z odpowiedzią ze strony trzymającej porządek w kolonii. Próbują przejąć jak najwięcej terenów i usunąć wrogie grupy, zwiększając swoje wpływy i dorabiając się coraz większego majątku.

 

Ekipa Kolonia Skazańców

 

Joe Administrator/Twórca Qosa Administator/Opiekun


Quarion Testy!

  0 players

Technical details:
Spis Ekipy
Quarion.c0.pl
Właściciel projektu: Medarion
Opis: Zajmuje się mapą i addonem serwera, a także sprawami bardziej... "społecznymi"
Jest również głównym właścicielem projektu i może wszystko z nim zrobić co mu się żywnie podoba.
Programista projektu: Hades
Opis: Główny programista serwera, zajmuje się całym skryptem serwera.
Wszystkie błędy związane z kodem serwera należy kierować do niego
Moderatorzy: Bly, Leorio
Opis: Moderatorzy dbający o porządek na serwerze jak i częściowo na forum.
Gdy ktoś coś "odwali" mają pełne prawo do karanie owego gracza
[Obrazek: 2v7xdtl.png]
Co Oferujemy
[Obrazek: 2ic19bp.png]
- Panel logowania
- Bestiariusz
- System craftingu
- Anty-cheat
- System opisu postaci
- Animacje,chaty RP i inne niezbędne do gry komendy
- Zmiana wyglądu
- Ustawienia gracza
- System sakwy
- Synchronizacja styli chodzenia
- System nauki statystyk i umiejętności
- Kupno oraz sprzedaż itemów
- Itemy z mobów
- Trofea z mobów
- Zapis i wczyt itemów oraz statystyk
- System polowań- System klas
-Własny addon-Mapę pasującą do klimatu
-Przemyślaną gospodarkę serwera
- Więcej nie napiszę, wbijcie i poznajcie resztę.
[Obrazek: 2ic19bp.png]
Forum: Quarion.c0.pl
[Obrazek: 2v7xdtl.png]
Mapa Serwera
[Obrazek: 2ic19bp.png]
[Obrazek: 27y1jyw.jpg]
[Obrazek: 2v7xdtl.png]
Kilka screenów z serwera
[Obrazek: 2ic19bp.png]
[Obrazek: 1jpg_aseepxx.jpg]
[Obrazek: 2jpg_aseepxn.jpg]
[Obrazek: 3jpg_aseepxe.jpg]
[Obrazek: 4jpg_aseepxs.jpg]
[Obrazek: 5jpg_aseepxa.jpg]
[Obrazek: 6jpg_aseepnp.jpg]
[Obrazek: 7jpg_aseepnn.jpg]
[Obrazek: 9jpg_aseepnw.jpg]
[Obrazek: 10jpg_aseepns.jpg]
[Obrazek: 11jpg_aseepep.jpg]
[Obrazek: 12jpg_aseepeh.jpg]
[Obrazek: Screen-33_aseeper.png]
[Obrazek: vy8t37.png]
[Obrazek: 2ic19bp.png]

Technical details:

Zapraszamy do składania Podań na 2 Edycje na mapie Khorinis

forum:sb-rp.c0.pl

Skrypt:

  1. Zapis EQ
  2. Handel
  3. Klasy
  4. waluta
  5. kości
  6. Poker

  0 players

Technical details:

Pobierz addon!


Odwiedź nasz serwer i wniknij w rozbudowany świat serii Gothic, ubarwiony o polityczne spory, rozległe uniwersum i multum fabularnych wątków, wołających o rozwinięcie. Na Ferganie, historia świata nie jest jedynie otoczką gry RP, a jej żelazną podstawą i integralną częścią, którą wraz z naszymi graczami chcemy wspólnie rozwijać i tworzyć. Oferujemy Ci rozgrywkę na mapie Górniczej Doliny, znanej z modyfikacji L'Hiver, która została przez nas upiększona i rozbudowana, aby jak najlepiej dopasować ją do potrzeb graczy. Wraz ze sporych rozmiarów addonem, w którym znajdziesz wysokiej jakości tekstury mapy, unikatowe bronie, dziesiątki najróżniejszych pancerzy, a nawet tarcze. Wszystko to, aby zbudować jak najlepszy klimat powojennej rzeczywistości Khorinis, które zmuszone zostało do ponownego otwarcia starych kopalń rudy, ulokowanych na dzikich ostępach południa wyspy.

Dla prawdziwych fanów gry role-play, przygotowaliśmy również dziesiątki bohaterów fabularnych, rozlokowanych po całej mapie i dodających jej życia. Puste przestrzenie często psuły klimat rozgrywki, dlatego postanowiliśmy je zapełnić najróżniejszymi postaciami, aby gracz jak najlepiej mógł wczuć się w odgrywany świat. Nie oferujemy potworów do walki, czy podrzędnych systemów zdobywania doświadczenia, które odbierały całkowicie przyjemność z budowy wykreowanej przez siebie postaci. W zamian za to proponujemy Ci czystą grę RP, wraz ze zgraną społecznością, która przebywa na naszym serwerze już od ponad dwóch lat. Odrzucamy również stare systemy dowódców frakcji i bezsensownych rang. U nas frakcjami zajmuje się cała drużyna wykwalifikowanych graczy, których zwiemy Obserwatorami. Są to typowi mistrzowie gry, których wspólnym zadaniem jest zarządzanie gildiami, organizowanie gry, zlecanie zadań i nadzór nad poprawnością prowadzonego RP, aby utrzymać wysoki poziom rozgrywki. Jeśli nie jesteś co do tego przekonany, to wystarczy, że wejdziesz na nasze forum, gdzie znajdziesz wiele ciekawych kart postaci, a także mnóstwo opisów fabularnych, które powinny pokazać Ci, że my zabawę role-play bierzemy całkiem na poważnie.

Na naszym serwerze, poza rozwojem swojej postaci, będziesz miał również szansę na założenie swej własnej organizacji, wraz z unikatowym ekwipunkiem dla jej członków i specjalnie zbudowaną bazą przez naszego mappera. Nie oczekujemy za to żadnych opłat, jak na niektórych projektach, wystarczy nam porządny wkład w fabułę i ciekawy pomysł, który spodoba się graczom Fergany. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany grą w grupie, a preferujesz samotne wyprawy, to do zdobycia są również najróżniejsze klasy prywatne, które również można otrzymać bez jakichkolwiek opłat, wystarczy dobry zmysł pisarski i chęć pomocy w rozwoju naszego uniwersum. Lecz jeśli nie lubisz zbytnio pisać, bądź masz po prostu ochotę wspomóc nasz serwer, to zakup takich klas również wchodzi w grę. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!


Technical details:

2nJ33HN.png

 

 

ozdobniki.png

Rozdział I

Nowi Wrogowie

ozdobniki.png

 

bvMKVOs.png

 

     Rhobar II władca wielkiego królestwa zwanego Myrtaną, przez lata swojego panowania pokonał wszystkich swoich wrogów. Prócz jednego, potężnego narodu Orków. Jedna z tych bestii potrafiła dorównać siłą dziesięciu wojaków króla. Samo ich zranienie było nie lada wyczynem, żaden z żelaznych mieczy nie przebijał się przez ich grubą i ciężką skórę. Przez wiele dni od rozpoczęcia wojny król obradował wraz ze swoimi ludźmi. Planowali obrony miast oraz ataki partyzanckie na małe obozy orków zwiadowców. Wszyscy jednak wiedzieli, że na mało co zdadzą się te plany w nadchodzącej wojnie. Podobny nastrój udzielił się pospólstwu, coraz częściej nadchodząca wojna pojawiała się na ich ustach. Część z nich uciekała nawet na południe w strony bezkresnej pustyni Varant. Jak już wszystko było stracone, do uszu króla dotarły wieści na temat nordmarskiej wioski, która przetrwała atak małego oddziału orków. Do walki wykorzystali miecze wykute z magicznej rudy, podobno ów broń pozwalała zranić, jak i zabić orka. Problemem było małe wydobycie surowca oraz jego wysokie ceny na rynku. Dlatego też król zwołał naradę na temat wprowadzenia nowego planu w życie. Po dłuższej debacie wszyscy członkowie zgromadzenia byli zgodni. Planowali wysłać ekspedycję paladynów do doliny Khorinis zarządzanej od wieków przez potężny ród Ore. Obrali sobie za cel, zdobyć własną kopalnię siłą lub pokojowymi traktami. Przez tydzień paladyni wybierali spośród siebie chętnych na wyprawę. Do niej zgłosiło się także wielu zwykłych mieszkańców, którzy aby schronić się przed wojną, pragnęli wypłynąć na bezpieczną wyspę. Z braku miejsca na statku, tylko część została wybrana i wcielona do ekspedycji jako kopacze.

 

ozdobniki.png

Rozdział II

Wyprawa do doliny

ozdobniki.png

4TKddnf.png

 

     Wyprawa Paladynów na wyspę Khorinis nie była ciężka, morze było wtedy spokojne, a wiatr wiał wprost w stronę wyspy. Po zaledwie dwóch dniach paladyni przybili do portu. Powitał ich gubernator miasta i na ich cześć wyprawił obfitą ucztę. Po trzech dniach odpoczynku, jak i zabawy, wysłannicy króla postanowili opuścić miasto. Czym prędzej ruszyli w stronę górniczej doliny, aby porozmawiać z nestorem rodu Ore. Po całodniowej wędrówce dotarli do siedziby rodu znajdującej się w wielkim górskim zamku. Gdy dotarli pod bramę zamku, musieli jednak trochę zaczekać, gdyż ludzie na usługach rodu zastanawiali się ze wpuszczeniem przybyszów do środka. Jak w końcu bramy zostały otwarte, weszli oni do ogromnej sali, na której końcu był tron. Siedział na nim dobrze zbudowany człowiek, u którego pojawiały się pierwsze oznaki starości. Chwile wymieniali grzeczności i od razu przeszli do interesów. Obrady same z siebie trwały aż cztery dni, zanim wszyscy członkowie rodu zgodzili się na warunki paladynów. Paladyni otrzymali na własność opuszczony zamek na środku doliny i jedną z kopalni położoną w górach niedaleko miejsca, potocznie zwanego placem wymian. Ród natomiast otrzymał pozwolenie na utworzenie niezależnego państwa po wojnie.

 

ozdobniki.png

Rozdział III

Bitwa o kopalnie

ozdobniki.png

07CAYcc.png

 

     Do króla dotarła kolejna dostawa magicznej rudy. Mimo pokojowego zdobycia kopalni oraz zamku od rodu wydobycie szło nadal marnie. Król wiedział, że z takim tempem otrzymywania surowca zada potężny cios orkom, lecz nie wygra wojny. Jedyną jego nadzieją na zwiększenie wydobycia było zdobycie drugiej kopalni rodu Ore. Po dłuższym zastanowieniu się i przeproszeniu Innosa zabrał się za pisanie listu do Paladynów z Ekspedycji, wydał w nim rozkaz przejęcia kopalni rodu Ore. Wieczorem skończył pisać i wezwał posłańca, któremu kazał dostarczyć wiadomość paladynom. Sam natomiast zabrał się za picie alkoholu, aby choć trochę zniweczyć wyrzuty sumienia.
Po tygodniu list dotarł do lorda ekspedycji. Tego samego wieczoru uderzyli oni na kopalnie. Bitwa była krwawa i wyrównana. Ostatecznie zwycięstwo odnieśli paladyni, gdy wkroczyli do obozu w ciężkich zbrojach. Większość członków rodu zginęła, a ich pracownicy zostali wcieleni w szeregi kopaczy ochotników. Pozostali członkowie rodu nieuczestniczący w bitwie lub ci, którzy uciekli, zamknęli się szczelnie w swoim zamku. Organizując obronę przed kolejnym atakiem wojowników Innosa na ich kwaterę. Od tego wydarzenia nikt ich nie widział. Lord paladynów widząc to, uśmiechał się pod swoim wąsem. Nie planował dalszego ataku na zamek Ore, samo zajęcie kopalni spowodowało stracenie wielkiej ilości ludzi. Mimo zdobycia kopalni prace nie przyspieszyły, paladynom drastycznie brakowało ludzi do pracy oraz wojowników chroniących kopaczy przed pełzaczami. W następnym liście Lord zdał raport królowi o zdobyciu kopalni i prośbę o dostarczenie sporej ilości ludzi do pracy.

 

ozdobniki.png

Rozdział IV

Zmiany

ozdobniki.png

KixMhjx.png

 

     Niedługo po dostarczeniu listu do króla, do koloni zaczęły napływać wielkie ilości ludzi, byli to więźniowie, bandyci, mordercy, gwałciciele oraz nawet zwykli mali złodzieje. Mieli oni wykupić swoje winy pracą w kopalni. Pierwszy miesiąc ich pobytu wykorzystano na rozbudowę zamku o dodatkowy pierścień oraz obwarowań dookoła kopalni. Dzięki więźniom zwiększyło się tempo wydobycia. Dzięki temu król wygrywał już pierwsze mniejsze potyczki z orkami. Zdobywał on spore ilości rudy w zamian za mały wkład finansowy. Musiał dostarczać im tylko trochę narzędzi i jedzenia. Kopacze natomiast nie mieli już tak kolorowo. Pracowali od rana do nocy, powoli pośród nich pojawiały się głosy sprzeciwu, doszło nawet do drobnego buntu kilku kopaczy. Następnego dnia ich głowy wisiały przed kopalnią. Wydarzenie to nieco uspokoiło większość domniemanych buntowników. Lecz została mała grupka pracująca nad swoim planem w cieniu i powoli przygotowująca się do odzyskania wolności. Pojawiły się także domniemane plotki na temat pojawiania się orków na zachód od zamku, lecz większość ludzi nie brała tego na poważnie.
 

Jednak nikt nie spodziewał się, że przez kolonię przejdą gwałtowne zmiany.

ozdobniki.png


Kolonia Pozycje

  0 players

Technical details:

 

Hej! Witamy Cię na serwerze pod tytułem Kolonia Skazańców Role play. Na wstępie chcielibyśmy Ci podziękować, że zainteresowałeś się odwiedzeniem naszego projektu Role Play na platformie gothic multiplayer. Ja wraz z Joe, możemy poszczycić się wieloletnim stażem i umiejętnościami na tyle wysokimi, aby zapewnić Tobie rozgrywkę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zainteresowania się tą jakże piękną kolonią na dłużej. Wciąż jesteśmy w trakcie tworzenia naszego projektu, połowę roboty ze skryptem już jest, została druga połowa. Aby stworzyć odpowiednie warunki do cieszenia się jakością rozgrywki, potrzebujemy trochę czasu i waszej chęci. Otworzyliśmy forum dyskusyjne, abyś mógł podzielić się swoją opinią. Ze swojej strony obiecujemy informować Cię bieżąco na jakim etapie pracy jesteśmy i ukazywać funkcjonalności jakie zaprojektowaliśmy.

 

1. Świat Rozgrywki

 

Pragnę na początku poinformować, że cała akcja dzieje się w kolonii, tak jak sama nazwa wskazuje. Tak, ta dobra kolonia z pierwszej części gothic'a. Niezapomniane emocje związane z tym miejscem wzbudzają uczucie nostalgii. Otoczenie jest piękne poprzez wspomnienia, ma w sobie ten urok. Miejsce w tej części gry jest bardzo dobre pod względem rozłożenia terenu i różnorodności tego terenu. Oddajemy w ten sposób Wam całą kolonię. Ogranicza Was wyobraźnia do tego, co w kolonii może powstać. Gęste lasy? - Zostań dzikusem rozbójnikiem. Obóz na Bagnie? Nie ma problemu żebyś został wodzem przyszłego klanu. Jest tyle miejsca, że każdy się zmieści i wybierze swoje otoczenie do grania.

 

1.1 Stary Obóz

 

Jest to miejsce niezwykłe, ponieważ różni się od wszystkich innych. Co prawda istnieją już inne obozy, lecz nie posiadają tej funkcji co ten obóz, nazywany głównym. Jest zarówno schronem jak i miejscem dla każdego. Bardziej jest to obóz przeznaczony do handlu, ponieważ to tutaj są sprowadzane wszystkie materiały z poza kolonii. Znajdują się tutaj również różni nauczyciele i osoby, które potrafią pomóc za drobną opłatą podszkolić Cię w praktycznie wszystkim.

 

1.2 Reszta Kolonii

 

Teren bardzo niebezpieczny. Potwory są groźniejsze niż powinny. Nie znajdziesz tu pomocnej dłoni, no może jeżeli masz wielkie szczęście i pewna grupa osób przygarną Ciebie do siebie. Szanse są bardzo małe, lecz jednak. Nie należy się zapuszczać samemu, aby pozbierać jagody z lasu, zawsze wynajmuje się jakąś ochronę. Jeżeli jednak nie jesteś zwykłym mieszkańcem, handlarzem i kupcem - osobą, która nie potrafi się obronić, możesz spróbować szczęścia w poszukiwaniu skarbów. Podobno jest to miejsce z największą ilością skarbów, tak tylko mówią...

 

2. Skrypt

 

Od dawna brakowało takiego dobrego skryptu, aby w spokoju pograć sobie na serwerze. W tej chwili, gamemode jest ukończony w połowie. Zostało jeszcze sporo pracy nad nim, ale też sporo pracy zostało wykonane. Pozwala on na rozgrywanie swojej własnej postaci pod wybranym kierunkiem. Na początku upewnię Was, że podstawowe komendy roleplay są, bo bez nich by się nie dało stworzyć serwera o tej właśnie tematyce. Gdyby ktoś pogubił się w grze, zapomniał jakiejś komendy, pod klawiszem "H" otrzyma pomoc. Znajdziemy tutaj także opis postaci. Więcej następnych funkcji w skrypcie opiszę niżej.

 

2.1 Non-player Character

 

NPC, czyli boty stojące w środku starego obozu posłużą nam jako handel. U nich wymienimy, odsprzedamy i kupimy nowe elementy pancerza, czy nową niezawodną broń. Jest to element główny, dzięki któremu możemy ulepszyć swoją postać.

 

2.2 Prace

 

Aby można było kupić cokolwiek, potrzebna jest rzecz jasna jakaś waluta. Pieniądze za które będziemy mogli kupić nasze upragnione przedmioty. Trzeba na to jedynie zapracować, a sposobów jest kilka. Prace stworzone w skrypcie obejmują na ten moment drwalstwo, zielarstwo, rybactwo i górnictwo. Wiele sposobów na dorobienie się kosztowności. Wcale nie nużące prace, jeżeli jednak naprawdę jedna nas znudzi, mamy jeszcze trzy kolejne. 3. Organizacje

 

Jest to coś innego, niż to co zazwyczaj w Gothic Multiplayer spotykaliście. Jak wiadomo, zawsze było tak, że organizacje z góry były narzucone. Dowódcy wybierani poprzez aplikację stosując się wówczas do odpowiedniego wzoru. Odpowiednia liczba głosów decydowała o dalszym losie. Tutaj jednak stosujemy trochę inną zasadę. Nic z góry nie jest narzucone. Wszystko to Wy wymyślacie, to co chcecie grać. Gdzie i jak, to zależy od Was. Dzielimy projekty na dwa typy: Neutralne i Przestępcze.

 

Neutralne to zwykłe projekty IC będące wówczas rozrywką,  czy nawet przykrywką dla przestępczego świata w kolonii. Nielimitowane pomysły na spokojne frakcje, działające legalnie wśród Starego Obozu, albo indywidualnie poza obozem, lub w innym obozie.

 

Przestępcze działają zazwyczaj po swojemu, nie licząc się z odpowiedzią ze strony trzymającej porządek w kolonii. Próbują przejąć jak najwięcej terenów i usunąć wrogie grupy, zwiększając swoje wpływy i dorabiając się coraz większego majątku.

 

Ekipa Kolonia Skazańców

 

Joe Administrator/Twórca Qosa Administator/Opiekun


gothicmp.c0.pl

  0 players

Technical details:

Nieoficjalne forum Gothic Multiplayer.